Свято молодості, здоров’я та спортивних звершень

24 травня 2017 року з ініціативи ради директорів медичних училищ і коледжів Полтавської області та обкому профспілки обласної організації працівників охорони здоров’я України  на базі Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка відбулася обласна Спартакіада серед команд студентів медичних коледжів та училищ.

У Спартакіаді взяли участь команди Кременчуцького медичного коледжу  ім. В.І. Литвиненка, Полтавського базового медичного коледжу, Лубенського та Лохвицького медучилищ.

Із словами привітання до учасників змагань звернулися директор    Кременчуцького       медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка С.С. Малик: голова Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України  О.І.  Кувічко.

Програма змагань передбачала: стрибки у довжину, біг – 60 м, шахи, шашки, настільний теніс та спортивно-розважальні естафети.

За результатами спартакіади команди посіли такі місця:

IКременчуцький медичний коледжу ім. В.І. Литвиненка

IIЛубенське медичне училище;

IIIЛохвицьке медичне училище;

IVПолтавський базовий медичний коледж.

Висловлюємо подяку голові Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України  О.І. Кувічку та Т.П. Гапон за сприяння в організації та проведення спортивно-масового заходу для студентської молоді; тренерам – за підготовку команд; студентам – за активну участь у Спартакіаді.

 

Рисунок1

ФОТО

 

 

Ваш отзыв