Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…

29 березня 2017 року в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка пройшла літературно-поетична година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…», присвячена 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, мета якої було розкрити велич і безсмертя українського поета, неперевершеного майстра слова.

Студенти групи 1-А відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» (9 кл.) під керівництвом викладача української літератури Г.О. Чорної підготували повідомлення про життя і творчість Великого Кобзаря, декламували вірші та розповідали про Тараса Шевченка-художника.

Емоційного забарвлення заходу надало декламування студентами поезій «Заповіт», «Розрита могила» та фрагменту з поеми «Катерина».

До кожного сучасника були звернені слова Великого Кобзаря:

 

 

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

НА КРИЛАХ НАДІЇ

24-25 березня 2018 року на базі басейну «Нептун» КНУ ім. Михайла Остроградського відбувся відкритий турнір з плавання «Пам`яті багаторазового рекордсмена України, майстра спорту України Івана Торовика» серед спортсменів із особливими потребами.

Читати далі

Зроби свій внесок в історію – зупини туберкульоз!

В рамках місячника, до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, учасники студентського наукового товариства «In spe!» провели низку заходів просвітницького спрямування: студентську міждисциплінарну конференцію на базі навчальних кімнат Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського (наукові керівники: Н.П. Яковенко, В.В. Соляник, І.Ю.Чечель); флеш-моб; виставку плакатів та санітарних бюлетенів. Також слухачі громадського університету  «Вчись бути здоровим!» провели презентацію й дегустацію вітамінних страв та продемонстрували елементи арт-терапії.

Активну участь в заходах взяли студенти групи 4-А відділення за спеціальністю «Сестринська справа», куратор Т.В.Середа.

 

Пам’ятаємо, що гарний настрій – головна умова зміцнення імунітету!

Фестиваль поезії

21 березня на базі бібліотеки Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка було проведено «Фестиваль поезії», присвячений Всесвітньому дню поезії.

Захід було підготовлено співпрацівниками бібліотеки та членами студентського профкому. Це було справжнє свято творчості, духовного злету, бурхливого ритму почуттів. Душі та серця присутніх наповнювалися віршованими рядками поетів-аматорів коледжу та гостей зібрання. Свої вірші декламували викладач англійської мови Мельченко О.В., викладач хірургії Ластівка-Оленюк Л.В., практичний психолог Подтикан І.В., соціальний педагог Князькіна Д.В., керівник студентського клубу Дорогокупля С.М., а  також студенти коледжу Берун Артем (2 Б л/с (9) та Кухтенко Альона (2 А с/с(9).

Хоча тематика віршів була різноманітна, та у кожному з них відчувалися душевність, натхнення, творчий зліт.

На свято завітали гості – представники арт-групи «Творчий Кременчук» – Олеся Міфтахова, Павло Жидков, Костянтин Козлов.

Читати далі

Чемпіонат м. Кременчука з волейболу серед жінок сезону 2017 – 2018 років 6 тур

24 березня 2018 року відбулися  змагання чемпіонату м. Кременчука з волейболу серед  жінок сезону 2017 – 2018 років. Збірна команда Кременчуцького медичного коледжу  ім. В.І. Литвиненка  “КМК”  грала з командою “КПК” (Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка). Для нашої команди це була найважливіша гра, в якій вирішувалась доля майбутнього  – 3 місця в чемпіонаті. За результатами гри збірна «КМК» не отримала 3 очки в загальний залік та не змогла отримати перемогу. Таким чином команда “КМК” посідає тепер лише 4 місце в загальному заліку.

Результат зустрічі “КМК”  – “КПК”  0:3 (18:25; 22:25; 14:25).

Склад команди:

 1. Ярмола Л. Я – викладач, капітан;
 2. Задорожня Дарина;
 3. Шаповал Дарья;
 4. Скринник Анастасія;
 5. Азаєва Єльвіра;
 6. Удод Аліна;
 7. Почебська Діана;
 8. Берун Анна;
 9. Фалько Наташа;
 10. Мухамадієва Альбіна;
 11. Скок Аліна;
 12. Солоха Катерина.

Тренер команди- Бабич О. М.

Всесвітній День боротьби з туберкульозом

22 березня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулася науково-практична конференція «Туберкульоз як соціальна проблема: шляхи подолання» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом під керівництвом викладача терапії, кандидата медичних наук Б.О. Луценко, викладача терапії, завідувача відділенням «Післядипломна освіта» Л.В. Холявицької. Читати далі

Спартакіада з волейболу серед жінок

21 березня 2018 року відбулися змагання з волейболу серед дівчат вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації 2 зони на базі Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренка.

Команду Кременчуцького медичного коледжу імені В. І. Литвиненка представляли кращі волейболістки навчального закладу:

Читати далі

Спартакіада коледжу з шахів та шашок

14 березня  2018 року  в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І  Литвиненка відбулися змагання серед студентської молоді з шахів і шашок. У змаганнях взяли участь усі бажаючі, які зареєструвались завчасно. Суддівська колегія складалась із представників  шахово-шахматного  клубу «Каїр»: Мальцева Олександра Михайловича та  Донда  Костянтина Юрійовича. Організація змагань відбулася  під   керівництвом  старшого викладача фізичного виховання  В.І. Сердюк.

Читати далі

Виставка-конкурс привітальних листівок до Дня 8 березня

7 березня членами студентського профкому було організовано виставку-конкурс привітальних листівок, присвячену Міжнародному жіночому дню – 8 Березня.

У конкурсі взяли участь студенти I-их та II-их курсів на базі (9-ти  та 11-ти класів). Представлені листівки вражали своєю креативністю, вишуканістю, оригінальністю виконання та текстом привітань.

 

Читати далі

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Дев’ять років поспіль в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка на початку березня проводиться І етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу.

В цьому навчальному році переможницею стала студентка групи 1-Б відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» – Діана Почепська. Викладач математики Н.Д. Корецька.

 

Вітаємо Діану з перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіади з математики!