Чорнобиль… Трагедія не має повторитись

26 квітня 2018 року в бібліотеці Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка проведено урок пам’яті «Чорнобиль… Трагедія не має повторитись», присвячений Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля під керівництвом викладача анатомії Т.В. Середи та працівників бібліотеки.

Студенти групи 2-А відділення за спеціалізацією «Сестринська справа» розповіли про страшні наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ сторіччя, про збитки, завдані здоров’ю людей та втрати від радіоактивного забруднення довкілля. Переглянули документальний фільм «Не повторіть Чорнобиль!». У бібліотеці коледжу діє книжкова виставка «І гіркота пече полинна…».

У заході взяв участь учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, випускник коледжу, ветеран педагогічної праці В.Г. Яценко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-чорнобильців.

 

previous arrow
next arrow
Slider

Ваше здоров’я в ваших руках

23 квітня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І Литвиненка в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін був проведений захід «Молодь обирає здоров’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Студенти перших курсів відділень за спеціалізаціями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» під керівництвом голови циклової (предметної) комісії загальноосвітніх дисциплін, викладача інформатики П.О. Іванової та викладача біології В.І. Ляпун демонстрували та захищали наукові творчі проекти з теми  «Ваше здоров’я в ваших руках».

previous arrow
next arrow
Slider

 

Читати далі

Першість з настільного тенісу

18 квітня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В. І. Литвиненка відбулися змагання серед студентської молоді з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь усі бажаючі. До суддівської колегії увійшли викладачі фізичного виховання: О.М. Бабич, Л.Я. Ярмола, І.А. Васильченко. Організація змагань відбулася під керівництвом старшого викладача фізичного виховання В.І. Сердюк. Читати далі

Дзвінкова пісня радісна і чиста

 

20 квітня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулася святкова церемонія «Останнього дзвоника» для випускників відділення за спеціальністю «Лікувальна справа».

 

Із коледжного найріднішого порогу,

З найкращої юнацької весни

У добрий час, у світлу путь-дорогу

Благословляєм вас, дорогі випускники!

Шановні випускники!

З усмішкою, вдачею, вірою та надією крокуйте по життю.

Успіхів, щастя, любові та наснаги в усіх ваших починаннях!

 

previous arrow
next arrow
Slider

Розумники і розумниці

17 квітня 2018 року в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін відбувся конкурс ерудитів з фізики «Розумники і розумниці» під керівництвом викладачів фізики: О.Ф. Полтавець, П.М. Білого. За звання найерудованішого змагалися 25 студентів першокурсників, які виборювали перемогу в п’яти турах змагання. Найбільше балів набрали такі студенти: Євгеній Колмаков (1-А л/с), Владислав Кодак (1-А л/с), Ірина Судакова (1-В с/с). Звання в номінації «найерудованіший з фізики» виборов студент групи 1-А л/с Євгеній Колмаков.  ІІ місце в змаганні посіла студентка групи 1-В с/с  Ірина Судакова,  ІІІ місце – студент групи 1-А л/с Владислав Кодак.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, а переможцям бажаємо нових досягнень.

previous arrow
next arrow
Slider

Профілактика шпитальної інфекції

17 квітня 2018 року на базі навчальних кімнат Кременчуцької першої міської лікарні                                    імені О.Т. Богаєвського відбувся брейн-ринг з теми «Профілактика шпитальної інфекції» між студентами відділень за спеціальністю «Лікувальна справа» та «Сестринська справа».

 

У конкурсі студенти продемонстрували гарні знання з питань епідеміології та профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій в ЛПЗ, а також організації системи інфекційного контролю у закладах охорони здоров’я різного профілю, засновані на результатах наукової літератури та принципах доказової медицини.

 

 

Науковий керівник: І.Ю. Чечель.

Зелена толока 2018

13 квітня квітня 2018 року студенти Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка взяли участь у традиційній загальноміській екологічній акцію «Зелена толока», у рамках якої прибирали територію парку культури та відпочинку «Придніпровський». Наразі до студентської молоді приєднались викладачі: Н.В. Цвелих, В.І. Ляпун, М.Г. Ковтун. Селфі, гарний настрій та смачна каша були тільки в поміч.

На сьогодні акцент молодіжної еколого-просвітницької акції «Зелена толока» ставиться на вихованні у молодого покоління любові до міста, де вони живуть та навчаються, виявленні бажання продовжувати робити добрі справи на благо Кременчука.

previous arrow
next arrow
Slider

Фестиваль гумору

12 квітня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулася феєрична зустріч збірних команд у клубі веселих та кмітливих.

У конкурсі взяли участь студенти випускних груп відділень за спеціальністю «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Стоматологія ортопедична» разом з кураторами:   Н.В. Гупало,   В.І.Сердюк,   О.М. Бабичем, Т.В. Середою, Т.М. Ротай, М.С. Гіндініою, Б.О. Луценко, В.М. Урман.

 

КВК – це завжди свято, веселий настрій та море жартів.

 

previous arrow
next arrow
Slider

Ніхто не забутий, ніщо не забуте

11 та 12 квітня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка проведені тематичні виховні години з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

 

Читати далі

Кубок М. Остроградського з волейболу

05 квітня 2018 року на манежі “Політехнік” Кременчуцького політехнічного університету імені Михайла Остроградського відбулися змагання серед навчальних закладів м. Кременчука різних рівнів акредитації за кубок М. Остроградського. Щороку студенти активно приймають участь у подібних змаганнях.

Цього року від нашого коледжу в команду ввішли:

 1. Задорожня Дарина;
 2. Солоха Катерина;
 3. Шаповал Дарья;
 4. Мухаммедієва Альбіна; 
 5. Скриннік Анастасія;
 6. Фалько Наталья;
 7. Азаєва Ельвіра;
 8. Берун Анна;
 9. Удод Аліна;
 10. Скок Юлія ;
 11. Почепська Діана;
 12. Крупченко Альна

Тренер: Бабич О. М.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider