Думай про інших. Здай кров. Поділись життям

 

14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія – це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або препаратах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони здають кров і допомагають рятувати життя людей.

Щорічно, у Всесвітній день донора, здавати кров – це вже стало доброю традицією для Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка. 45 студентів других та третіх курсів зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» виявили прихильність та добровільно здали кров в Кременчуцькій обласній станції переливання крові.

Висловлюємо подяку студентам-донорам.

СКАЖИ ТЮТЮНОПАЛІННЮ – «НІ»!

Скажи тютюнопалінню – «ні»! – саме таку назву мала відкрита виховна година, яка відбулася       30 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка. У заході взяли участь студенти груп: 1-Б відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» та 1-В відділення за спеціалізацією «Сестринська справа», які спільно з кураторами: О.В. Мельченко та Є.О. Рєзніковою дослідили згубний вплив тютюнопаління на організм людини.

У ході заходу молодь дізналася як тютюнопаління впливає на дихальну, серцево-судинну, репродуктивну та інші системи організму, а також переглянули відеоматеріали та заслухали цікаву інформацію завідувача відділенням Н.П. Яковенко та викладача сімейної медицини Є.О. Рєзнікової.

previous arrow
next arrow
Slider