Фестиваль поезії

21 березня на базі бібліотеки Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка було проведено «Фестиваль поезії», присвячений Всесвітньому дню поезії.

Захід було підготовлено співпрацівниками бібліотеки та членами студентського профкому. Це було справжнє свято творчості, духовного злету, бурхливого ритму почуттів. Душі та серця присутніх наповнювалися віршованими рядками поетів-аматорів коледжу та гостей зібрання. Свої вірші декламували викладач англійської мови Мельченко О.В., викладач хірургії Ластівка-Оленюк Л.В., практичний психолог Подтикан І.В., соціальний педагог Князькіна Д.В., керівник студентського клубу Дорогокупля С.М., а  також студенти коледжу Берун Артем (2 Б л/с (9) та Кухтенко Альона (2 А с/с(9).

Хоча тематика віршів була різноманітна, та у кожному з них відчувалися душевність, натхнення, творчий зліт.

На свято завітали гості – представники арт-групи «Творчий Кременчук» – Олеся Міфтахова, Павло Жидков, Костянтин Козлов.

«Творчий Кременчук» – найбільш літературне і мистецьке об’єднання Кременчука, яке  не тільки збирає навколо себе творчих людей, але й плідно співпрацює з мистецькими об’єднаннями інших міст. Це спілка талановитої молоді, яка включає в себе поетів, письменників, художників і всю творчу молодь.

Гості зачитували свої вірші, які вражали креативністю виконання, змістовністю, поетичною неординарністю.

Це чудове свято залишило поетичний слід у душах присутніх. Хочеться подякувати працівникам бібліотеки за організацію затишної літературно-музичної вітальні, вдалу підбірку поезій та доброзичливу атмосферу, яка панувала на фестивалі.

 

 

Будемо продовжувати такі зустрічі. І маємо сподівання, що до нашої літературної вітальні приєднаються поети – аматори нашого коледжу.

Print Friendly, PDF & Email

Коментаріїв немає.

Сповістити про
avatar