Ваше здоров’я в ваших руках

23 квітня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І Литвиненка в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін був проведений захід «Молодь обирає здоров’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Студенти перших курсів відділень за спеціалізаціями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» під керівництвом голови циклової (предметної) комісії загальноосвітніх дисциплін, викладача інформатики П.О. Іванової та викладача біології В.І. Ляпун демонстрували та захищали наукові творчі проекти з теми  «Ваше здоров’я в ваших руках».

previous arrow
next arrow
Slider

 

Метою проведення заходу є утвердження та пропаганда серед студентської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам поведінки серед підлітків, виявлення та підтримка талановитих студентів.

Тематика виступів першокурсників була спрямована на формування уяви про наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізичного режиму, безпечної поведінки, а також поширення ідей щодо збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

До уваги присутніх була запропонована виставка тематичних буклетів, виготовлених студентами, а також мультимедійні презентації та відеоматеріали.

Print Friendly, PDF & Email

Коментаріїв немає.

Сповістити про
avatar