Післядипломна освіта

Шановні слухачі циклів підвищення кваліфікації та спеціалізації!


Навчання на відділенні післядипломної освіти здійснюється з використанням дистанційних форм (в синхронному та асинхронному режимі в залежності від ситуації) та за змішаною формою. Матеріали для самостійного опрацювання розміщені на платформі Google Classroom.
Частина занять проходить онлайн з використанням сервісу для проведення відеоконференцій Zoom та сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet згідно розкладу. По завершенню навчання проводиться підсумковий тестовий контроль навчальних досягнень, знань, умінь слухачів циклу.

Тактична екстрена медична допомога

Медичне сортування

ЕДМ догоспітальний етап

Інформація та матеріали для вивчення студенами матеріалу під час карантину.

Завдання  для слухачів курсів підвищення кваліфікації з  клінічної фармакології.

Гепатити

РОТАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ

Невідкладні стани при інфекційних захворюваннях

Сказ

СНІД

Інфектологія – Шебітченко О. С.

Матеріали для самостійної роботи слухачів циклу «Підвищення кваліфікації медичних сестер дитячих відділень і кабінетів»

Матеріали для самостійної роботи слухачів циклу «Підвищення кваліфікації медичних сестер терапевтичних відділень і кабінетів»

Залікові завдання


     Bonhomme OKПоложення про відділення післядипломної освіти

Відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів створене у листопаді 2000року. У листопаді 2011 року відділення післядипломної освіти коледжу пройшло  ліцензування та одержало ліцензію (серія АУ №285492, діє до 01.07.2017 року) на підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів у галузі знань 1201 Медицина в ліцензованому обсязі 600 слухачів на рік. Післядипломна освіта здійснюється відповідно до статті 47 Закону  України “Про освіту” та статті 10 Закону України “Про вищу освіту”, директивних документів МОЗ та МОН України.

Метою післядипломного навчання є: спеціалізоване вдоскона-лення  професійної підготовки фахівця шляхом поглиблення, розширення і оновлення його професійних знань, умінь і навичок. На відділенні створено умови для неперервності освіти, що відповідає принципу “Навчання протягом усього життя”. Підготовка фахівців здійснюється за напрямками: спеціалізація – набуття особою здатності виконувати окремі завдання та обов’язки, які мають особливості, в межах спеціальності; розширення профілю (підвищення кваліфікації) – набуття особою здатності виконувати додаткові завдання та обов’язки в межах спеціальності.Підвищення кваліфікації проводиться за 34 спеціальностями, спеціалізації – за 3-ма спеціальностями.  Формування груп здійснюється відповідно до переліку циклів  спеціалізації та удосконалення молодших медичних кадрів, затвердженого наказом МОЗ України від 07.09.1993 р. № 198 “Про підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою”. Методичне забезпечення теоретичних, практичних і семінарських занять, самостійної роботи слухачів становить  100%.

Для проведення теоретичних занять придбано мультимедійний проектор, підготовлено 12 лекцій з мультимедійним забезпеченням. Базами для проведення занять зі слухачами відділення є 24  спеціалізовані лікувально-профілактичні заклади обласного та міського підпорядкування, розташовані в м. Кременчуку та в м. Комсомольську. У 2007 р. розширено базу проведення виїзних циклів удосконалення  молодших спеціалістів з медичною освітою. Згідно наказу ГУОЗ ОДА від 15.01.2007 р. за №46/1-к Комсомольська міська лікарня, Комсомольський «Медичний центр ПМСД» затверджені базами проведення виїзних циклів удосконалення для молодших спеціалістів з медичною освітою закладів охорони здоров’я м. Комсомольська для контингенту слухачів “М/с терапевтичних відділень і кабінетів”, “М/с хірургічних відділень і кабінетів”, “М/с загальної практики – сімейні медсестри”, (3 цикли).

До викладання на відділенні запрошуються  висококваліфіковані фахівці практичної охорони здоров’я, в тому числі головні штатні та позаштатні спеціалісти відділу охорони здоров’я Кременчуцької міської ради, працівники міської СЕС, управління освіти, державної інспекції охорони праці, викладачі медичного коледжу. 2 викладачі, які працюють на відділенні післядипломної освіти, мають науковий ступінь. Відділення активно співпрацює з Радою головних медичних сестер Полтавської області, Асоціацією медичних сестер м. Кременчука, м. Комсомольська. Керівники циклів післядипломного навчання беруть участь в атестації молодших медичних спеціалістів. Проводиться робота з видавничої діяльності. Підготовлено і видано: посібники для слухачів з розділів “Невідкладна та екстрена медична допомога”, “Медсестринський процес”, “Профілактика внутрішньолікарняної інфекції”, інформаційно-методичний посібник “Тактика молодшого медичного спеціаліста при виявленні особливо небезпечних інфекцій”, 30 збірників тестових завдань для контролю знань слухачів різних спеціальностей. Здійснюється випуск “Вісника з післядипломної освіти.

Рисунок1

За період діяльності з 2000 по 2015 роки на відділенні післядипломної  освіти пройшли навчання понад 7,5 тисяч молодших спеціалістів з медичною освітою.

Інформація для слухачів:

Реєстрація слухачів проводиться за адресою:

м. Кременчук, вул. Червона Гірка, 41, (2 поверх), відділення післядипломної освіти Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка

Для реєстрації слухачі повинні з собою мати:

  1. Корінець путівки: заповнений та завірений печаткою установи.
  2. Паспорт, лист відрядження.
  3. Копію диплому (з собою мати оригінал).
  4. Халат, шапочку, змінне взуття.
  5. Копію наказу по установі про направлення на курси (вказати стаж роботи із даної спеціальності).
 

 

Print Friendly, PDF & Email
5 1 голос
Рейтинг статті
Subscribe
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі