Сучасний погляд на культурологічне значення латинської мови

16 травня 2018 року студентка Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка Маріанна Ващук взяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Ars studendi terminologiae medicinalis: лінгвокультурологічний та лінгводидактичний аспекти вивчення латинської мови та медичної термінології» на базі Харківського національного медичного університету та отримала диплом в номінації «Сучасний погляд на культурологічне значення латинської мови». Науковий керівник: Марина Семенівна Гіндіна.

 

Наукових відкриттів привабливий світ

11 травня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулася виставка науково-пошукових та творчих робіт, присвячена Дню науки в Україні.

В експозиції були представлені роботи викладачів та студентів в різних жанрах та техніках виконання. Студенти мали можливість продемонструвати своє авторське бачення світу наук, а завдання викладачів максимально розвивати таланти студентської молоді, стимулюючи до всебічного розвитку та нових науково-дослідних пошуків.

Організатори виставки: І.Ю. Чечель – керівник студентського наукового товариства «In spe!»; голови циклових комісій: Т.А. Лозовська, П.О. Іванова, В.О. Синюгіна, М.Т. Репецький, В.Б. Самойленко, М.С. Черкун, Л.В. Виноград, Л.В. Ластівка-Оленюк; Т.П. Прописвіт – керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Подружка».

previous arrow
next arrow
Slider

Зроби свій внесок в історію – зупини туберкульоз!

В рамках місячника, до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, учасники студентського наукового товариства «In spe!» провели низку заходів просвітницького спрямування: студентську міждисциплінарну конференцію на базі навчальних кімнат Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського (наукові керівники: Н.П. Яковенко, В.В. Соляник, І.Ю.Чечель); флеш-моб; виставку плакатів та санітарних бюлетенів. Також слухачі громадського університету  «Вчись бути здоровим!» провели презентацію й дегустацію вітамінних страв та продемонстрували елементи арт-терапії.

Активну участь в заходах взяли студенти групи 4-А відділення за спеціальністю «Сестринська справа», куратор Т.В.Середа.

 

Пам’ятаємо, що гарний настрій – головна умова зміцнення імунітету!

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Дев’ять років поспіль в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка на початку березня проводиться І етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу.

В цьому навчальному році переможницею стала студентка групи 1-Б відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» – Діана Почепська. Викладач математики Н.Д. Корецька.

 

Вітаємо Діану з перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіади з математики!

ЕКОСОФТ 2018

З 21 по 23 лютого 2018 року в НЕНЦ, м. Києві відбувся ІІ етап XVII  Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій «Екософт 2018». Студентка Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка – Ващук Мар’яна, презентувала авторську розробку з теми «Навчальна програма «Школа цукрового діабету»» та посіла I призове місце у номінації «Неординарна творча розробка». Наукові керівники: О.М. Бабич, П.О. Іванова, І.Ю. Чечель.  

INTEL ЕКО УКРАЇНА 2018

З 06 по 09 лютого 2018 року в НЕНЦ, м. Києві відбувся фінал Всеукраїнського науково-технічного конкурсу. Студентка Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка – Олександра Кіян, презентувала наукову роботу з теми «Дослідження геропротекторного ефекту ходьби та теренкуру в людей розумової праці» та посіла IV призове місце у категорії «Науки про людину». Наукові керівники: І.Ю. Чечель, В.В. Соляник.

Non est medicina,sine lingua Latina

20 грудня 2017 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка вперше проведено брейн-ринг з основ латинської мови та медичної термінології під девізом «Non est medicina,sine lingua Latina», що в перекладі означає«Нема медицини без латинської мови».

В інтелектуальній грі взяли участь студенти 2 курсу відділення за спеціальністю «Сестринська справа». Організатор заходу – викладач латинської мови та фармакології М.С. Гіндіна.

На «майданчику для змагання мозгів» студенти продемонстрували свої високі знання з предмету, більшість відповідей лунало навіть без хвилини на обговорення. Музичні паузи, підготовлені клубом художньої самодіяльності під керівництвом С.М. Дорогокуплі та А.Л.Дорогокуплі, були досить різноманітними та цікавими.

 ФОТО

Культурно-історична спадщина народів Криму

29 листопада 2017 року в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка була проведена тематична лекція «Культурно-історична спадщина народів Криму» викладачем гуманітарних і соціально-економічних дисциплін В.В. Гавелею.

 

 

 

До Міжнародного дня боротьби з Цукровим діабетом

14 листопада 2017 року, в рамках відзначення медичною спільнотою Міжнародного дня боротьби з Цукровим діабетом, в медичному коледжі проведені ряд заходів в громадському університеті «Вчись бути здоровим»: студентська наукова конференція з питань діагностики, профілактики та просвітницької діяльності фельдшера в проблемі цукрового діабету; «Брейн-ринг» та конкурс ерудитів з проблем ендокринології. Куратор заходів – І.Ю Чечель.

 

На фото команда групи 4-А відділення за спеціальністю «Лікувальна справа» (9кл.) – переможець конкурсу. Вітаємо !

Дотик природи 2017

 

02 листопада 2017 року студентка Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка Валерія Логачова взяла участь у Всеукраїнському біологічному форумі студентської молоді «Дотик природи 2017». Валерія захистила проект «Підвищення рівня екологічної безпеки в екосистемах очисних споруд» та стала фіналісткою в категорії «Екологія та проблеми довкілля». Керівник студентського наукового товариства «У майбутнє!», викладач терапії І.Ю. Чечель. Науковий керівник – викладач анатомії та медичної біології Т.М. Ротай.