СКАЖИ ТЮТЮНОПАЛІННЮ – «НІ»!

Скажи тютюнопалінню – «ні»! – саме таку назву мала відкрита виховна година, яка відбулася       30 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка. У заході взяли участь студенти груп: 1-Б відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» та 1-В відділення за спеціалізацією «Сестринська справа», які спільно з кураторами: О.В. Мельченко та Є.О. Рєзніковою дослідили згубний вплив тютюнопаління на організм людини.

У ході заходу молодь дізналася як тютюнопаління впливає на дихальну, серцево-судинну, репродуктивну та інші системи організму, а також переглянули відеоматеріали та заслухали цікаву інформацію завідувача відділенням Н.П. Яковенко та викладача сімейної медицини Є.О. Рєзнікової.

previous arrow
next arrow
Slider

Чорнобиль… Трагедія не має повторитись

26 квітня 2018 року в бібліотеці Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка проведено урок пам’яті «Чорнобиль… Трагедія не має повторитись», присвячений Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля під керівництвом викладача анатомії Т.В. Середи та працівників бібліотеки.

Студенти групи 2-А відділення за спеціалізацією «Сестринська справа» розповіли про страшні наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ сторіччя, про збитки, завдані здоров’ю людей та втрати від радіоактивного забруднення довкілля. Переглянули документальний фільм «Не повторіть Чорнобиль!». У бібліотеці коледжу діє книжкова виставка «І гіркота пече полинна…».

У заході взяв участь учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, випускник коледжу, ветеран педагогічної праці В.Г. Яценко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-чорнобильців.

 

previous arrow
next arrow
Slider

Профілактика шпитальної інфекції

17 квітня 2018 року на базі навчальних кімнат Кременчуцької першої міської лікарні                                    імені О.Т. Богаєвського відбувся брейн-ринг з теми «Профілактика шпитальної інфекції» між студентами відділень за спеціальністю «Лікувальна справа» та «Сестринська справа».

 

У конкурсі студенти продемонстрували гарні знання з питань епідеміології та профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій в ЛПЗ, а також організації системи інфекційного контролю у закладах охорони здоров’я різного профілю, засновані на результатах наукової літератури та принципах доказової медицини.

 

 

Науковий керівник: І.Ю. Чечель.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте

11 та 12 квітня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка проведені тематичні виховні години з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

 

Читати далі

Всесвітній День боротьби з туберкульозом

22 березня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулася науково-практична конференція «Туберкульоз як соціальна проблема: шляхи подолання» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом під керівництвом викладача терапії, кандидата медичних наук Б.О. Луценко, викладача терапії, завідувача відділенням «Післядипломна освіта» Л.В. Холявицької. Читати далі

Незнання закону не звільняє від відповідальності

25 січня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка організована зустріч студентів з працівниками Кременчуцької місцевої прокуратури: Карабаш Юлею Олександрівною, Шайдук Вікторією Василівною. Працівники прокуратури провели бесіду з теми: «Кримінальна та адміністративна відповідальність. Шляхи запобігання сімейному насильству».

 

Захід організували та провели – Є.М. Костуренко, юрисконсульт коледжу; М.С.Черкун, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, викладач основ права; Л.В. Куленок, завідувач бібліотекою коледжу.

День Соборності та Свободи України

22 січня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка проведені тематичні виховні години з нагоди Дня Соборності,      100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради та 100-річчя бою під Крутами. На заходах були висвітлені основні аспекти становлення української державності впродовж 1918-1919 рр., розглянуті етапи формування Соборності України.

Години спілкування зі студентами підготували та провели викладачі історії: С.В. Коротун, В.В. Гавеля.

Відлуння десятиліть

17 січня 2018 року в бібліотеці Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка проведена поетична година до 80-річчя від дня народження В.С. Стуса, українського поета, прозаїка, перекладача. Творчість В.С. Стуса – відома сучасності й залишила значний відбиток в українській літературі.

 

                     Захід організували та провели викладач

української літератури – М.А. Крамаренко та викладач історії – В.В. Гавеля.

Non est medicina,sine lingua Latina

20 грудня 2017 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка вперше проведено брейн-ринг з основ латинської мови та медичної термінології під девізом «Non est medicina,sine lingua Latina», що в перекладі означає«Нема медицини без латинської мови».

В інтелектуальній грі взяли участь студенти 2 курсу відділення за спеціальністю «Сестринська справа». Організатор заходу – викладач латинської мови та фармакології М.С. Гіндіна.

На «майданчику для змагання мозгів» студенти продемонстрували свої високі знання з предмету, більшість відповідей лунало навіть без хвилини на обговорення. Музичні паузи, підготовлені клубом художньої самодіяльності під керівництвом С.М. Дорогокуплі та А.Л.Дорогокуплі, були досить різноманітними та цікавими.

 ФОТО