У добрий путь, шановні випускники!

29 червня 2018 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. відбулась урочиста церемонія вручення дипломів молодшого медичного спеціаліста випускникам відділень за спеціальностями «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Стоматологія ортопедична».

Викладачі коледжу впевнені, що випускники стануть надійними охоронцями здоров’я. Попереду– праця й навчання, становлення в улюбленій професії та успіхи й перемоги.

Ви шановні випускники, – наші колеги, наше впевнене майбуття! У добру путь, і нехай знання міцніють, а душа наповнюється любов’ю до життя і добром до людей.

previous arrow
next arrow
Slider

Думай про інших. Здай кров. Поділись життям

 

14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія – це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або препаратах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони здають кров і допомагають рятувати життя людей.

Щорічно, у Всесвітній день донора, здавати кров – це вже стало доброю традицією для Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка. 45 студентів других та третіх курсів зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» виявили прихильність та добровільно здали кров в Кременчуцькій обласній станції переливання крові.

Висловлюємо подяку студентам-донорам.

Міцна сім’я – міцна держава

23 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбулося родинне свято «Міцна сім’я – міцна держава», присвячене Міжнародному Дню сім’ї.

У заході взяли участь студенти, викладачі та батьки.

Мета нашої зустрічі – звернутися до народної мудрості, вчитися по ній шанувати батьків своїх, що життя нам подарували, і рідну землю, до якої приросли корінням.

Дякуємо організаторам заходу: П.О. Івановій, М.Г. Ковтун, С.М. Запорожець та керівникам художньої самодіяльності студентського клубу «Веселка» – А.Л. Дорогокуплі, С.М. Дорогокуплі, Р.І. Семенченку.

previous arrow
next arrow
Slider

Золоте серце Кременчука – 2018

22 травня 2018 року міський голова м. Кременчука Віталій Малецький вручив відзнаку «Золоте серце Кременчука – 2018» колективу Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка.

Керівник міста підкреслив, що показовим є те, що саме медичні працівники, покликанням яких є надання фахової медичної допомоги, ще й активно долучаються до благодійності та  висловив слова вдячності за чуйні серця, за небайдуже ставлення до маленьких кременчужан із вадами здоров’я.

Цього року колективом Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка було зібрано найбільшу суму серед навчальних закладів.

Всі  благодійні кошти будуть спрямовані на допомогу дітям.

 

Дякуємо за участь!

Останній дзвоник – незабутнє свято

 

23 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка пролунав «останній» дзвоник для  випускників відділення за спеціальністю «Стоматологія ортопедична».

Зі святом випускників привітали: директор коледжу С.С. Малик; заступники директора: Л.В. Юрченко, М.П. Пустовойт; куратор групи В.М. Урман та студенти другого курсу, а  учасниця художньої самодіяльності студентського клубу «Веселка» – Анастасія Ківа, –  подарувала музичне вітання.

Дорогі випускники!

Нехай усе в житті вдається,

Нехай збуваються всі мрії,

Нехай кар’єра посміхнеться,

Адже цього ви гідні!

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

У квітках віночка вплетена доля дівоча

16 травня 2018 року на сцені Міського палацу культури відбулося фінальне шоу відкритого конкурсу «Королева КрНУ – 2018». Темою цьогорічного конкурсу краси були квіти, а саме фінальне шоу мало назву «У квітках віночка вплетена доля дівоча». Кожна конкурсантка мала обрати квітку, яка її характеризує і з якою вона себе асоціює.

Кременчуцький медичний коледж імені В.І. Литвиненка був представлений студенткою групи 4-Б відділення за спеціальністю «Сестринська справа» – Анастасією Погрібняк, яка презентувала квітку Незабудку.

На конкурсі Анастасія отримала титул «Принцеса Фантазії».

За результатами опитування на сайті «ТелеграфЪ», за версією читачів, саме Анастасія отримала титул «Королеви КрНУ».

Вітаємо Анастасію з перемогою! Бажаємо нових творчих досягнень!

previous arrow
next arrow
Slider

 

Хай у душі всміхається весна!

14 травня 2018 року в палаці культури «Кредмаш» відбувся святковий концерт, присвячений Всесвітньому Дню медичної сестри.

 

Присутніх в залі медичних сестер привітала директор Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка Світлана Станіславівна Малик, а студенти коледжу – учасники художньої самодіяльності студентського клубу «Веселка» подарували глядачам музичні вітання.

Медсестра, дякуєм за людяність твою,

За те, що завжди у важку хвилину,

Ти на посту, як у бою,

Спасаєш до останнього людину.

Нехай у році днина не одна,

Сестру медичну привітаєм гідно,

Хай у душі всміхається весна

За її вдачу щиру та привітну!

 

previous arrow
next arrow
Slider

Медсестра – це стан душі, справжнє втілення милосердя…

11 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка відбувся святковий концерт, присвячений Всесвітньому Дню медичної сестри.

Присутніх в актовій залі – медичних сестер та студентів відділення за спеціалізацією «Сестринська справа», – привітала директор коледжу Світлана Станіславівна Малик. Учасники художньої самодіяльності студентського клубу «Веселка» подарували глядачам яскраві музичні вітання. Лідери студентського самоврядування створили загальну святкову атмосферу, прибравши яскраво та неповторно коридори й фойє коледжу.

Педагогічний та студентський колектив Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка вітає всіх медичних сестер міста з Днем медичної сестри!

Бажаємо міцного здоров’я, заслуженої пошани та вдячності від людей, успіхів у вашому високому служінні, яке сприяє збереженню здоров’я та продовженню життя людей. Любові, радості, доброї вдачі, благополуччя та мирного неба!

previous arrow
next arrow
Slider

Не має правди у війні, вона лиш в мирі та любові!

07 травня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі проведено урочистий захід «Не має правди у війні, вона лиш в мирі та любові!», присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У глядацькій залі були присутні шановні ветерани педагогічної праці,

яких не оминула війна, більшість із них – діти війни.

 

День Перемоги – історії нашої дата,

День Перемоги – це день ветерана-солдата,

День Перемоги – день сліз і скорботи священний,

День Перемоги – день пам’яті і прощення.

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

 

 

Крокуйте впевненно, цінуючи життя

27 квітня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка пролунав «останній» дзвоник для студентів випускних груп відділення за спеціальністю «Сестринська справа».

Зі святом випускників привітали: директор коледжу С.С. Малик; заступники директора: Л.В. Юрченко, М.П. Пустовойт; куратор групи М.С.Гіндіна та першокурсники.

Дорогі випускники!

Хай кожен з вас лиш добре серце має,

Іде у світ навчатись і творить,

В очах любов, натхнення вічно сяє,

І доля щастям сонячно горить!

 

previous arrow
next arrow
Slider