19-го лютого2018 року студенти нашого коледжу – учасники психологічного клубу «Віч –  на – віч»  на чолі з практичним психологом Іриною Володимирівною Подтикан – відвідали школу № 28 з лекцією для старшокласників з теми «Репродуктивне здоров’я та формування статевої культури серед підлітків». У цікавій формі старшокласники отримали інформацію,підготовлену студентами – волонтерами, про наслідки початку раннього  статевого життя, про штучне переривання вагітності та його фізичні й психологічні наслідки. Також було висвітлено питання щодо хвороб,що передаються статевим шляхом, особлива увага була приділена СНІДу та ВІЛ-інфекції. Учні-старшокласники уважно слухали та задавали питання.

Наш волонтерський загін планує продовжити свою просвітницьку роботу і найближчим часом відвідати інші школи міста,адже ця тема є актуальною для сучасних підлітків і важливою для суспільства.

Було приємно , що учнів зацікавила не тільки інформативно-просвітницька робота з питань репродуктивного здоров’я, а й наш навчальний заклад в цілому. Студенти мали змогу продемонструвати світлини із зображенням аудиторій з клінічних дисциплін , розповісти, чому навчають у нашому коледжі.
Зустрічі були відвертими, дружелюбними, цікавими та корисними.

Сподіваємося , що тепер у нас з’явилось багато нових друзів серед школярів.
 До відома студентів груп 1-их та  2-их курсів,що навчаються на базі 9-ти й 11-ти класів!
6-го березня відбудеться  конкурс привітальних листівок до  Міжнародного жіночого дня. Тематика листівки: «Зі святом,прекрасні й неповторні!» . Конкурс проводить профспілковий комітет. Його умови будуть додатково оголошені профоргам студентських груп та озвучені у ефірах радіо «ДНК». Чекаємо на вашу творчість та креативність! Переможці будуть визначені незалежним журі на чолі  з директором коледжу Малик С.С.  Результати конкурсу будуть  оголошені по радіо « ДНК». До зустрічі в ефірі!

Print Friendly, PDF & Email

Коментаріїв немає.

Сповістити про
avatar