Шановні співпрацівники та студенти медичного коледжу!

Дирекція Івано-Франківського базового медичного коледжу за ініціативи органу студентського самоврядування, об’єднаного профкому студентів та працівників оприлюднила електронні петиції на сайті Президента України (№22/039340 – еп. від 22.08.2017р.), на сайті Кабінету Міністрів України (№ 41/001290 – 17еп. Від 22.08.2017р.) та на сайті Верховної Ради України (без номера, 23.08.2017р.).

Назва петиції: «Покращення якості студентського контингенту в медичних університетах (академіях) як необхідна передумова підвищення профпридатності лікарських кадрів».

Текст петиції: Встановити квоту для вступу в медичні університети (академії) в межах   не   менше   25-50%, включаючи державне замовлення, на спеціальність «Медицина» для випускників медичних коледжів та училищ (фельдшерів, медсестер…), скоротивши на один рік термін їхнього навчання.

Забезпечити вступ на навчання виключно за сумою результатів ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок. М» і ЗНО з української мови та літератури. При рівності результатів – враховувати середній бал додатка до диплома. Після 5-ти річного терміну навчання видавати диплом лікаря загальної практики-сімейної медицини.

Просимо долучитись до вирішення цієї актуальної державної ваги проблеми.

Електронна версія петиції

Print Friendly, PDF & Email

Коментаріїв немає.

Сповістити про
avatar