18 травня 2019 р. у міському палаці культури м. Кременчука відбулося фінальне шоу «Мій Кременчук – джерело почуттів і натхнення» традиційного конкурсу «Королева КрНУ-2019». За титул Королеви змагалися 11 дівчат, серед яких були студентки Кременчуцького Національного університету ім. Михайла Остроградського та студентки коледжів й учениці місцевих шкіл. Від Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка участь у конкурсі взяла студентка групи 2-А(11) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа» – Яна Васецька.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Rysunok1-6.jpg)
Завдання були досить різноманітними та цікавими. Конкурсантки мали змогу продемонструвати на повну свій інтелект, талант, красу та фантазію.
За результатами ІІ етапу журі обрали талановиту фіналістку, нею стала учасниця №9 – студентка нашого коледжу – Яна Васецька зі своєю піснею «Квітка». Яна Васецька отримала перемогу в номінації «Краса і талант» та спеціальний приз від радіо NRJ Kremenchuk 106 FM й сертифікат від тенісного клубу «Прем’єр».