Сторінка директора

                                              

DSC_0280

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МИ ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ВИБІР САМЕ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

   «Час рікою пливе…», змінюються пріоритети та завдання держав і урядів, та в усі періоди історії людства кожен прагне знайти захист, допомогу, підтримку, зцілення у мудрого, досвідченого, дбайливого і чуйного медичного працівника. Навряд чи знайдеться інша професія, що зрівняється з медичною за силою впливу на людину, високий вияв гуманізму та устремлінням у майбутнє!

Ми вдячні студентам і викладачам за вибір саме нашого навчального закладу для навчання і праці в галузі Медицина. Коледж створює умови для реалізації кожним громадянином його здібностей, таланту, різностороннього розвитку, забезпечує фундаментальну і професійну підготовку молоді та отримання відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня. Через систему виховання формує освічену, творчу особистість з високими моральними і фізичними якостями, дає можливість  підвищувати свій інтелектуальний потенціал шляхом роботи в студентському науково-дослідному товаристві «In spe!» та в аматорських гуртках художньої самодіяльності клубу «Веселка», у спортивних секціях. Реалізація  цих функцій закладена в системі організації освітньої діяльності коледжу, у структурі навчальних дисциплін, в організаційній і методичній роботі, у діяльності адміністративно – викладацького персоналу в цілому.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити навчально-виховний процес і практичну підготовку. Навчальні кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, читальна зала, спортивна зала, тренажерні кабінети, бази доклінічного навчання,  гуртожиток для студентів,  діюча Рада студентського самоврядування діють в єдиному ритмі. Кожен студент може отримати консультацію практичного психолога, юриста, підтримку соціального педагога та інженера з охорони праці. У коледжі студенти не лише здобувають ґрунтовні знання та фахові вміння, а й навчаються активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час.

Успішне закінчення коледжу гарантує високий професійний рівень фахівця, диплом молодшого спеціаліста державного зразка, працевлаштування. Досягнення наших випускників на трудовій ниві підтверджують, що зерна добра та любові до професії, посіяні  педагогами та викладачами коледжу, дають плідні сходи. Наш колектив працює творчо, відповідально готуючи висококваліфікованих медичних спеціалістів.

Шановні студенти, бажаю Вам досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна! Вітаю й батьків наших вихованців. Зичу їм терпеливості й порозуміння зі своїми нащадками. Радості, добра Вам і знати лише гордість за своїх дітей.

Найщиріші привітання викладачам, які щедро діляться своїми знаннями. Їх мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя.

Здоров’я Вам, терпіння та наснаги. І хай безмежним буде джерело віри, надії та любові до України. Від щирого серця зичу надії та віри, добра та миру!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою директор коледжу С.С. Малик

Print Friendly, PDF & Email

Коментаріїв немає.

Сповістити про
avatar