21 квітня 2019 р. в медичному коледжі пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» серед випускників відділення за спеціалізацією «Стоматологія ортопедична».
Кращий за професією
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Rysunok1-7-1024x511.jpg)
Кременчуцький медичний фаховий коледж
імені В. І. Литвиненка
21 квітня 2019 р. в медичному коледжі пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» серед випускників відділення за спеціалізацією «Стоматологія ортопедична».