![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Rysunok1-10-1024x591.jpg)
23 травня 2019 року, в рамках відзначення Дня сім’ї в Україні, проведений літературно-музичний вечір «Традиції моєї сім’ї, мого народу» в групі 3-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа», куратор групи І.В. Петряшева.
Кременчуцький медичний фаховий коледж
імені В. І. Литвиненка
23 травня 2019 року, в рамках відзначення Дня сім’ї в Україні, проведений літературно-музичний вечір «Традиції моєї сім’ї, мого народу» в групі 3-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа», куратор групи І.В. Петряшева.