![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC09082-1024x576.jpg)
02 вересня 2019 року для студентів Кременчуцького медичного коледжу, в рамках Дня знань, проведена Перша лекція з теми «Я люблю свою країну!», яку підготувала та провела викладач – О.В. Мельченко.
Зі словами привітання до студентської молоді звернулася директор коледжу – Світлана Станіславівна Малик і закликала студенство гарно навчатися та долучатися до суспільного життя, бути свідомими та активними у житті свого коледжу й міста, бо саме молодь – будує нове майбутнє і нову країну.