24 жовтня 2019 року членами університету «Вчись бути здоровим!» Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка, на базі навчальних кімнат Першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського, в рамках Всесвітнього дня боротьби з інсультом було проведено брейн-ринг між групами IV курсу відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» та інформаційно-просвітницьку акцію «Профілактика судинних катастроф». Керівник проекту: І.Ю. Чечель.
Вчись бути здоровим!
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/74386508_516736709057461_3830587026705481728_n-1024x671.png)