25 листопада 2019 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка з метою вшанування пам’яті жертв голодомору у 1932-1933 років проведено інформаційно-просвітницький захід «Не згасне в серці пам’яті свіча» під керівництвом викладача історії – В.В. Гавелі. Мета заходу – закликати молодь не бути байдужим до цієї трагічної дати в історії України та пам’ятати про ті страшні випробовування, які випали на долю нашого народу.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/78551148_1057298331274467_7410791238309249024_n-1024x491.png)
Під час заходу студенти вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.
Працівниками бібліотеки було організовано тематичну виставку літератури.