12 років поспіль Кременчуцький медичний коледж імені В.І. Литвиненка приймає активну участь в акції ВБФ «Серце до серця».
Завдяки спільним зусиллям активних та небайдужих мешканців Кременчука для КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» на зібрані кошти, в рамках акції ВБФ «Серце до серця», проведеної у 2019 році закуплено медичне обладнання для відділення реанімації і лікування дітей з вадами серця.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84042121_477905029831633_6527872006656884736_n-1024x583.png)
27 січня 2020 року на базі Кременчуцького перинатального центру відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з адміністрацією закладу охорони здоров’я і лідерами студентського та учнівського самоврядування. На заході була присутня голова студентської ради медичного коледжу – Каріна Доценко.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84026568_2454781561517911_8298592868524621824_n-1024x562.png)
При передачі медичного устаткування В. Малецький подякував усім кременчужанам, які долучалися до акції, допомагали збирати кошти для придбання кардіологічного обладнання для діагностики та лікування найменших кременчужан.