19 лютого 2021 року в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності. До пам’ятної дати у Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка було проведено тематичну презентацію з використанням вебсервісу Google Classroom у групах І-го курсу відділення за спеціальністю «Сестринська справа». Викладач історії С.В. Коротун надала студентам інформацію щодо причин виникнення та розгортання Євромайдану, перших розстрілів євромайданівців, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Україні. Особливу увагу було приділено національно-патріотичній складовій цих подій новітній історії Української держави.
Пам’яті Героїв Небесної Сотні…
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/Rysunok11.png)