20 січня 2022 року у Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка було проведено виховний захід, присвячений відзначенню Дня Соборності України. У процесі розповіді викладача гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Чумак С.В. студенти одержали інформацію щодо значення цієї історичної події, дізналися історичні умови прийняття та підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР у 1919 році, ознайомилися із основними політичними діячами. Окремо було наголошено на сучасному значенні цих історичних подій, важливості для сучасного розвитку України.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok1-1024x580.png)