У Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка проведений цикл онлайн-тренінгів «Протидія домаганням у громадських місцях», розроблений громадською організацією «Hollaback» у партнерстві з брендом L’Oreal Paris та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok2-1024x583.png)
Мета – навчити реагувати у випадку, коли ми стаємо свідками домагань у громадських місцях або коли ми самі зазнаємо домагань.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok11-1024x604.png)
Тренерка: Юлія Трунова – старша координаторка UNFPA по проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», координаторка муніципальної тато-школи «ТATOhub Полтава», тренерка Національного тренінгового центру у співпраці з муніципальним консультантом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні – Юлією Єфремовою.