31 січня 2022 року у Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка відбулося урочисте вручення дипломів студентам відділення «Акушерська справа», які отримали кваліфікацію «акушерка».
Дорогі випускники! Вітаємо вас з успішним завершенням навчання! Тисячі доріг відкриті перед вами. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Сьогодні ви нове покоління, що у кращих своїх устремліннях будете працювати на благо славної України.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok1-1-1024x589.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok2-1-1024x571.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok3-1-1024x571.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok4-1-1024x576.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Rysunok6-1024x585.png)
Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпного джерела доброти, любові та здійснення мрій.У добру путь, дорогі випускники. Щасливої вам дороги!
Білокрилими птахами пролетіли роки,
За світанками нові стають небокраї,
Відлітають у вирій сьогодні випускники
Вільним птахом у небо високе злітають.
Вас вабить шлях новим світанком
І в путь-дорогу кличе вальс.
Не забувайте РІДНИЙ КОЛЕДЖ
ВІН ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАТИМЕ ПРО ВАС!