У нашому місті з 01.04 2021 р. по 30.09. 2021 р. проходила ХVI акції ВБФ «Серце до серця», у рамках якої, ми з вами збирали благодійні кошти на придбання неонатального обладнання для маленьких жителів. За результатами зібраних коштів, у рамках акції «Серце до серця – 2021», наше рідне місто вкотре посіло І-е місце у Всеукраїнському рейтингу.
За підсумками загальноміської благодійної акції «Серце до серця» коледж отримав «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ – 2021». Щиро дякуємо колективу студентів та викладачів за активну участь у добрій справі!
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-11_13-50-03-928-1024x774.jpg)