День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення Незалежності України.
Вітаємо коледжну спільноту з Днем Незалежності України та бажаємо мирного життя в улюбленій країні. Міцного духу багатій і щедрій Україні! Слава Україні!
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов’їну. З Днем Незалежності!
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/nnn.jpg)