14 серпня 2023 п.р. у великій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з лідерами молодіжних організацій, органів студентського самоврядування та активною молоддю з нагоди Дня молоді.
Міський голова відзначив кращих молодих кременчужан: волонтерів, активістів, спортсменів, митців. Усіх тих, хто робить наш Кременчук містом сили, незламності й Перемоги.
Грамотами Департаменту молоді і спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області нагороджені Дар’я Якимець, викладач клінічних дисциплін, Єлизавета Дудник, студентка групи 3-Б відділення за спеціалізацією «Сестринська справа». Віталій Малецький підкреслив «Упевнений, що ми не дозволимо ворогу зруйнувати все, що будувала наша молодь. Ми обов’язково переможемо і продовжимо разом будувати Кременчук – найкраще місто в Україні!».
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/54548484848489.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/464534498498.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/46176728486-765x1024.jpg)