17 листопада студентство всього світу відзначає Міжнародний день студента, цього ж дня святкується і День студента в Україні.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-2-768x1024.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-1-1024x768.jpg)
Студентський клуб художньої самодіяльності Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка організував для колективу Коледжу святкування професійного свята наших здобувачів освіти.
Студентів тепло привітала директор коледжу – Світлана Малик. Вона зазначила що, пора студентства – найкращий час у житті людини, коли з’являються вірні друзі, коли народжується безліч планів та ідей, підкорюються перші професійні вершини. Директор побажала здобувачам освіти не втрачати жаги до знань, оптимізму, терпіння, віри й перемог у всьому.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/10-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-1024x768.jpg)
Учасники студентського клубу “Веселка” подарували присутнім в залі чудовий творчий конкурс «Студент року – 2023». Продемонстрували прекрасні вокальні, яскраві театральні та хореографічні номери.
Яке ж свято без заохочень? Світлана Малик, директор коледжу вручила дипломи учасникам творчого конкурсу, а Ірина Подтикан, голова профспілкової організації – солодкі подарунки.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/9-1024x768.jpg)
Вітаємо здобувачів освіти з Днем студента! Цікавого вам навчання, легких сесій і успішних професійних злетів після отримання диплому!
Дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки яким це свято стало можливим!