11 грудня п.р. у Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка були проведені тематичні лекції щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті злочинів геноциду. У процесі розповіді викладача гуманітарних та соціально-економічних дисциплін – Світлани Чумак студенти одержали інформацію щодо значення терміну «геноцид», були розкриті основні правові оцінки цього явища. Окремо було наголошено на найбільшому злочині радянської тоталітарної влади – Голодоморі 1932-1933 років, який визнаний світовою спільнотою як акт геноциду.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-4-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-4-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-3-1024x768.jpg)