26 квітня 2024 р. відбулось тематичне засідання студентського наукового товариства «In spe!» з нагоди 38-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. На заході були представлені презентації науково-пошукових робіт:
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x768.jpg)
- «Біологічні наслідки Чорнобильської катастрофи», автор: Анастасія Ларіна, здобувач освіти групи 4-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа»; науковий керівник: І.Ю. Чечель, викладач терапії;
- «Біологічна зброя», автори: Вікторія Школа, Інна Логінова, здобувачі освіти групи 3-А (11 кл.) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа»; науковий керівник: Т.Ю. Влох, викладач медсестринського догляду за пацієнтами.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x768.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1024x768.jpg)