Тривалий карантин та зимові канікули завершилися, і ми з новими силами готові приступати до плідної праці та навчання. Аби розпочати новий семестр правильно, тримайте декілька корисних порад:
- Дотримуйтесь розпорядку дня. Для цього плануйте свій день з вечора: навчання, відпочинок, особисті справи – це все краще запланувати, аби встигнути і нічого не забути.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/445456.png)
- Повторіть вивчений матеріал. Передивіться свої конспекти і це допоможе вам під час опанування нових знань.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/2565.jpg)
- Використовуйте метод емоційно-фізичного розвантаження. Якщо відчуваєте втому, від великої кількості нової інформації, приділіть 15 хвилин фізичним навантаженням. Такий метод дасть можливість «перезавантажитися» і працювати с новою силою.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/264566.jpg)
Відпочинок. Після важкого навчального дня організму необхідний спокій та релакс, тож приділіть час улюбленій справі, яка допоможе вам розслабитися.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/868688.jpg)
Дорогі друзі! Найголовніше зберігайте спокій та посміхайтеся, період адаптації триватиме не більше двох тижнів. Насолоджуйтесь кожним днем студентського життя!