20 травня 2022 р. у Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка проведений онлайн виховний захід, присвячений відзначенню Дня Європи в Україні.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/Rysunok2-2-1024x589.png)
У нинішніх історичних умовах для українського суспільства цей захід є максимально актуальним. У процесі розповіді викладача гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Чумак С.В. студенти одержали інформацію щодо історії створення Європейського Союзу, країн-учасниць, законодавчого закріплення євроінтеграційного курсу сучасної незалежної України, основних цінностей європейських країн. Окремо було наголошено на значенні цих історичних подій, важливості для сучасного розвитку України.