20 березня 2023 року в Кременчуцькому медичному фаховому коледжі імені В.І. Литвиненка проведена студентська науково-практична конференція «Сучасний світ та інфекційні хвороби» до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом на базі академічних груп: 2-А (11) відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» і 2-А (11) відділення за спеціалізацією «Сестринська справа». Організатори онлайн заходу: Гіндіна М. С., викладач фармакології та медичної рецептури; Чумак О. С., викладач інфектології.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1024x576.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1024x769.png)
Мета конференції: висвітлити актуальність проблеми захворювання на туберкульоз у сучасному світі та довести інформацію до студентської молоді; акцентувати увагу на ролі медичного працівника, зокрема, молодшого медичного спеціаліста, фахового молодшого бакалавра щодо аспектів діагностики, лікування, профілактики захворювання.
Під час заходу були наведені статистичні дані щодо розповсюдженості хвороби у світі, в Україні, в Полтавській області, відомості за 2022 порівняно із даними 2021 років. Доречно наводились крилаті латинські вислови.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1024x569.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x538.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x617.png)