17 березня 2023 року на базі Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка модератор кіноклубу DocudayUA при ГО «ПроКачайСебе» Ольга Маслова провела кінопоказ документальної стрічки «Мова» з фільмотеки DocudayUA.
Документальний фільм «Мова» режисера Сергія Лисенка розповідає історії волонтерів, які починаючи з 2014 року організовують безкоштовні курси української мови для всіх охочих, а також привозять у міста й містечка книжкові ярмарки, музичні гурти, проводять зустрічі з українськими письменниками.
Після демонстрації фільму учасники заходу ділились враженнями від перегляду фільму. Разом з експертом – начальником відділення зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Кременчук капітаном поліції Євгенією Кривошапкою обговорювали вплив української мови на формування правосвідомості українців. У процесі дискусії студенти ділились інформацією про своїх улюблених сучасних українських поетів, письменників, митців та музичні гурти.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-576x1024.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/7-576x1024.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/8-1024x576.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-1024x576.png)