8 травня 2024 року для здобувачів освіти перших курсів у коледжі була проведена онлайн година спілкування з теми: «1939 – 1945. Пам’ять єднає покоління», присвячена вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни. Студенти одержали інформацію стосовно причин початку, характеру, розгортання Другої світової війни. Особлива увага була звернута на розгортання радянсько-німецької війни та роль України у перемозі над нацизмом. Також було наголошено на загальносвітовому значенні цих подій у процесі формування історичної пам’яті народів. Захід провела: викладач суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін – Світлана Віталіївна Чумак.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/24448789-1024x546.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/31548484-1024x546.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/454541649867.jpg)