День Європи в Україні, тепер відзначається щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 8 травня 2023 року №266/2023.
06 травня 2024 р. у коледжі проведена загальноколеджна онлайн година спілкування «День Європи: історія свята та значення для України» для здобувачів освіти перших курсів відділень за спеціалізаціями: «Лікувальна справа», «Сестринська справа». Захід провів викладач суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін – Ігор Валентинович Старосельський. Головна мета заходу – формування позитивної громадської думки у здобувачів освіти щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями; популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/93346403-e1715254187813-1024x775.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/81234566.jpg)