Молоді науковці студентського наукового товариства «In spe!» Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка взяли участь онлайн у ХХ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт–2021» і національному етапі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» та стали фіналістами.
Чередніченко Віталій, студент 2 курсу відділення за спеціалізацією «Стоматологія ортопедична», представив на конкурс науковий проект з теми: «Здоров’язберігаюче освітнє середовище. Психологічний супровід пацієнтів» та відеофільм «Вперед! У майбутнє!». Наукові керівники: І.В. Подтикан, С. М. Дорогокупля.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/f6a362f4-8179-40c1-830f-2c0d7abb2089-787x1024.jpg)
Сергеєв Дмитро та Малик Агата, студенти відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа» – автори навчальної комп’ютерної програми «Шляхи зміцнення неспецифічного імунного опору». Наукові керівники: В.В. Соляник, І.Ю. Чечель.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-1024x1024.jpg)
Бажаємо молодим науковцям подальших успіхів!