14 жовтня 2021 року духовий оркестр «Медикус» Кременчуцького медичного фахового коледжу ім. В.І. Литвиненка взяв участь у традиційному обласному марш-параді духових оркестрів та святі духової музики на відзначення 76-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня Захисника України. Свято духової музики відбулося на Театральній площі в м. Полтава. У марш-параді взяли участь 20 колективів.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/Rysunok3-3-1024x586.png)
За підсумками конкуру духовий оркестр «Медикус» отримав Диплом ІІ ступеню Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.
Вітаємо учасників духового оркестру «Медикус» і керівника М.М. Власенка. Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!