За підсумками акції навчальний заклад відзначений Подякою. Найактивніші волонтери медичного коледжу отримали грамотами та подарунки: Олександра Гнідаш, Яна Васецька, Анастасія Страва.
Підсумки благодійної акції «Святий Миколай – дітям»
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/1.png)
Кременчуцький медичний фаховий коледж
імені В. І. Литвиненка
За підсумками акції навчальний заклад відзначений Подякою. Найактивніші волонтери медичного коледжу отримали грамотами та подарунки: Олександра Гнідаш, Яна Васецька, Анастасія Страва.