04 жовтня 2019 року на базі Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка відбувся урочистий захід з нагоди відкриття занять у 2019-2020 навчальному році для студентів «Університету Третього віку». Присутніх в залі привітали: О.П. Усанова, заступник міського голови; Л.Б. Дзюба, ректор «Університету Третього віку»; В.В. Татарінов, ректор Кременчуцького інституту ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля».
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/72535071_405208936806558_4363903213317914624_n-1024x389.png)
Учасники художньої самодіяльності Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка, Кременчуцького інституту ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля» та «Університету Третього віку» подарували глядачам яскравий святковий концерт.