21 листопада 2023 р. для здобувачів освіти третіх курсів у коледжі була проведена година патріотичної пам’яті, спрямована на вшанування подій Революції Гідності та Свободи, викладачем історії – Світланою Чумак. Студенти одержали інформацію стосовно причин Помаранчевої революції 2004 року та подій Євромайдану 2013-2014 років. Особлива увага була звернута на державотворче значення цих подій для подальшої історії нашої держави.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-3-768x1024.jpg)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-6-768x1024.jpg)