Це добровільна громадська організація, яка об’єднує за родом освітньо-професійної підготовки та напрямками громадської діяльності співпрацівників та студентів коледжу. Профспілка здійснює свою діяльність на демократичних засадах: згідно зі Статутом професійної спілки працівників охорони здоров’я України.
Профспілка здійснює свою діяльність на демократичних засадах: згідно зі Статутом професійної спілки працівників охорони здоров’я України.
При профкомі діють комісії:
- соціальна та житлово-побутова (соціальний захист студентів – основний напрям роботи студентської профспілки);
- культурно-масова (розвиток творчих здібностей студентів, організація тематичних та культурно масових заходів);
- оздоровча та спортивно-масова (утвердження здорового способу життя як невід’ємного елемента загальної культури особистості; повноцінний розвиток особистості, формування її фізичних здібностей, зміцнення здоров’я).
Шановні студенти хочемо познайомити вас із членами студентського профкому первинної проспілкової організації Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image008.jpg)
Солдатова Анна, студентка групи 4-Б л/с (9),член студенського профкому, заступник голови профкому проспілкової органызації, активна учасниця громадського життя коледжу, волонтер, член “Молодіжного парламенту”. Креативна, граю на музичних інструментах: фортепіано, гітара. У вільний час люблю читати книги, слухати музикую. Прагну стати справжнім професіоналом медичної справи.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image010.jpg)
Стаброннік Дар’я, студентка групи 3-Б с/с (9), член культурномасової комісії студентського профкому. Дружелюбна, відповідальна, творча, завжди готова прийти на допомогу іншим. У вільний час пишу вірші, люблю природу та тварин. Впевнена, що професія медичного працівника, – наважливіша та найгуманніша.
![](http://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/Rysunok7-839x1024.jpg)
Сергеєв Дмитро, студент групи 3-Б л/с (9), член спортивно-масової ротоби студентського профкому. Доброзичливий, товариський, з добрим почуттям гумору та готовність підтримати у сладних ситуаціях одногрупників та товаришів. У вільний час займаюсь спортом та цікавлюсь сучасними та інноваційними технологіями.
Надалі ми будемо спілкуватися з вами, розміщуючи на сторінці «Радіо Проф» цікаві матеріали бесплатные аппараты тем культури, спорту та психології. Заходьте на нашу сторінку, користуйтесь інформацією з користю.