У березні 2024 року Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка – великого українського поета, художника, громадського діяча.
З 04 по 09 березня п.р. проводиться всеукраїнський захід, присвячений пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!» у форматі флешмобу у соціальній мережі «Фейсбук». Організатори: Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
Кременчуцький медичний фаховий коледж імені В.І. Литвиненка долучився до флешмобу. Здобувачкою освіти Ангеліно Дем’яненко представлена авторська поезія про Тараса Шевченка.
Хештег #НМЦВФПО_Єднаймо_душі_словом_Кобзаря
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/15456456485-1024x576.png)
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/64484845645454-e1709630789417-1024x577.png)