29 лютого 2024 року з 10:00 до 14:00 у великій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області відбулася зустріч органів студентського та учнівського самоврядування з міською владою.
Від Кременчуцького медичного фахового коледжу імені В.І. Литвиненка були делеговані здобувачі освіти відділення за спеціалізацією «Лікувальна справа»: Анастасія Гриценко, голова студентської ради; Дар’я Кійло, заступник голови студентської ради; Софія Ляшенко, секретар студентської ради.
![](https://k-m-k.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Rysunok1.jpg)