Краса Осені

24 вересня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка проведена студентська творча виставка-конкурс осінніх композицій.

«Краса осені» – таку тему студенти коледжу відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів.

previous arrow
next arrow
Slider

Читати далі

КУРСИ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ФІЗІОТЕРАПІЇ  

Запрошуємо усіх бажаючих на курси:

Лікувального масажу – в програмі класичний, лікувальний

та антицелюлітний масаж;

Косметологія та фітотерапії – в курс навчання входить

проведення чистки обличчя, масажів, маски, епіляція, візаж;

Догляду за хворим – навчитесь допомагати своїм близьким,

робити різноманітні ін’єкції, ставити компреси, робити промивання та інше.

Термін навчання на курсах 2 місяці, початок занять в міру комплектування груп. Денна форма навчання з 9.00, вечірня форма навчання з 17.00.

Довідки за телефоном:

Секретар –  758127

Завідуюча курсами   Олена Іванівна –  80686150150

Етнофестиваль «ДеМед»

8 вересня 2018 року викладачі та студенти Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка взяли участь у етнокультурному фестивалі, який проходив на території комунального закладу культури і відпочинку «Придніпровський».

Викладачами та студентами старших курсів було організовано медичну зону, де всі бажаючі мали змогу визначити артеріальний тиск, отримати поради лікарів щодо засад здорового способу життя. Студенти першокурсники долучились до заходу в якості волонтерів фестивалю. А організатори заходу почастували учасників етнофестивалю смачною та корисною стравою.

previous arrow
next arrow
Slider

Рейтингові списки студентів

СЛОВО ДИРЕКТОРА

Відлунала веселкова теплінь-карусель літа, зібраний багатий урожай хліба, достигли виноград, яблука і сливи. А вересень знову зібрав нас у рідному колі. У когось попереду три-чотири студентських років, а хтось уже вийшов на «фінішну пряму», проте всіх об’єднує прагнення «відбутися» у професії, отримати фахові знання та вміння. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя:

Знання це скарб, а вміння навчатися — ключ до нього.

Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не механічною пам’яттю.

Доводити людині необхідність знань — це все одно, що переконувати її в корисності зору. Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя — учись! Отже, вітаю всіх студентів, викладачів та співробітників з початком навчання!

Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Кожен із нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа/коледж/університет». І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадується дитинство, юність, кращі друзі, порадники та наставники викладачі.

Щиро зичу викладачам успіхів у педагогічній праці, а нашим студентам – захоплюючого навчального року! Бажаю успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості, до нових відкриттів.

Нехай начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві галузі знань Охорона з доровя! !

З повагою, директор коледжу – С.С. Малик

ДЕНЬ ЗНАНЬ

3 вересня 2018 р. в Кременчуцькому медичному коледжі ім. В.І. Литвиненка проведені Перші уроки Знань з тем: «Любіть Україну, як сонце любіть», «Український вимір – європейські цінності».

Студентів та викладачів з Днем Знань привітала директор коледжу С.С. Малик.

Викладач української мови та літератури М.А. Крамаренко та викладач англійської мови О.В. Мельченко ознайомили студентів з найвизначнішими досягненнями та традиціями українського народу, належністю до своєї країни, історії, розуміння того, що Україна – європейська держава, а українці – члени європейської родини.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

ПОСВЯТА У ПЕРШОКУРСНИКИ

31 серпня 2018 року в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка відбулася святкова церемонія «Посвята першокурсників у студенти».

Студентів коледжу та батьків привітала зі святом директор коледжу –С.С. Малик.

Студенти старших курсів запросили першокурсників до дружньої студентської родини Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка.