Списки по групам перший курс (база 9 та 11 класів)

 

 

 

 

СПИСКИ ГРУП  9 класів

 

 

 

 

                                                                                           СПИСКИ ГРУП  11 класів

 

Списки абітурієнтів, які можуть претендувати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

 

 

 

 

Повна загальна середня освіта (11 класів)  

 

 

 

 

 Базова загальна середня освіта (9 класів) 

 

 

 

Списки зарахованих

 

Списки абітурієнтів,

зарахованих на місця регіонального замовлення 

«БЮДЖЕТ»

НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 кл.),

 

БЮДЖЕТ 

 

 

Посвята у студенти

Гуртожиток

Форма

Рейтингові списки

                               

Списки вступників (9кл.) для здобуття ОКР молодшого спеціаліста,

зарахованих за регіональним замовленням (бюджет).

 

 

 

Список абітурієнтів для здобуття ОКР молодшого спеціаліста

за кошти фізичних осіб (контракт).

 

 

 

РЕЙТИНГОВІ С П И С К И

 

 

              СПИСКИ

 

успішності студентів за другий семестр 2016-2017 н. р.

 

 

СПИСКИ

студентів,  яким призначена академічна стипендія

на І півріччя 2017-2018 н.р.

 

 

Режим роботи приймальної комісії

Понеділок 08.00 – 16.00

Вівторок     08.00 – 16.00

Середа        08.00 – 16.00

Четвер        08.00 – 16.00

П’ятниця   08.00 – 16.00

Субота  Вихідний

Неділя  Вихідний

Субота (01.07;15.07; 29.07; 12.08) 08.00 – 15.00

Неділя (16.07) 08.00 – 15.00

У робочі дні приймальна комісія працює без обідньої перерви.

 

14.07.2017р., 01.08.2017р, 07.08.2017р, 08.08.2017р. приймальна комісія працює до 18.00 години.

Курси

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ФІЗІОТЕРАПІЇ

Запрошуємо усіх бажаючих на курси:

Лікувального масажу – в програмі класичний, лікувальний

та антицелюлітний масаж;

Косметологія та фітотерапії – в курс навчання входить

проведення чистки обличчя, масажів, маски, епіляція, візаж;

Догляду за хворим – навчитесь допомагати своїм близьким,

робити різноманітні ін’єкції, ставити компреси, робити промивання та інше.

Термін навчання на курсах 2 місяці, початок занять в міру комплектування груп. Денна форма навчання з 9.00, вечірня форма навчання з 17.00.

Довідки за телефоном:

Секретар –  758127

Завідуюча курсами   Олена Іванівна –  80686150150